MÁME  OTEVŘENO

 TEL: +420 739 342 605

PŘIPRAVUJEME E-SHOP S ROZVOZEM ZDARMA 

Technika

Technika, stroje, nářadí
Svářečky sáčků Zavírače kartonů Uzavírače sáčků Řezačky folií Odvíječe stretch folií malých i velkých Odvíječe rolo sáčků a tašek Napínače na spony drátové Napínače na spony plechové Etiketovací kleště

Jsme dodavatelé profesionální obalové techniky, která umožnuje efektivnější využití času, materiálu a lidské práce. Výsledkem jsou kvalitně zabalené předměty, plně chráněné před mechanickým poškozením, znečištěním či nepříznivými klimatickými podmínkami.

Ovinovací balící stroje
Určené pro balení palet do stretch fólie a tak vytvářejí vysoce kvalitní obal pro přepravu zboží na paletách. Použití ovinovacích strojů snižuje náklady na zabalení palety (menší spotřeba fólie, úspora času a lidské práce).

Stroje pro balení do tepelně smrštitelné folie
Tyto balící stroje jsou vhodné pro balení do tepelně smrštitelných fólií, a to typů LDPE, PVC a PP. Umožňují snadné a rychlé balení předmětů, nejčastěji potravin. Výsledkem je rychlé zabalení zboží, dobrá pevnost obalu i dobrá ochrana zboží před nepříznivými klimatickými podmínkami.

Páskovací stroje
Páskovací stroje se využívají pro pevnou fixaci páskovaných předmětů (palety i drobné balíky) a značně tak usnadňují manipulaci s předměty během přepravy. Pro páskování lze využít řadu různých materiálů (vázacích pásek)!

| Realitní hlídací pes | herní počítače